سیب بت

برای ورود به سایت اصلی

کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژوئن 12, 2022

گرامارینه ده راندامی رزمی کار هلندی + عکس

گرامارینه ده راندامی یکی از معروف ترین زنان ufc کشور هلند است. نام کامل این بازیکن Germaine Martha de Randamie می باشد. این ورزشکار سال ها است در رشته های ورزشی مختلفی مشغول به فعالیت و کسب افتخار است.

 • اگر می خواهید برای شرط بندی ufc روی بازی های این فایتر اقدام کنید می توانید همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
گرامارینه ده راندامی کیست؟

گرامارینه ده راندامی کیست؟

در بیوگرافی Grammarine Ten Randami آمده است که این مبارز در تاریخ ۲۴ آپریل سال ۱۹۸۴ به دنیا آمده است. او در رقابت های ufc شرکت کرده است و کلیه تمرینات Grammarine Ten Randami و مسابقات Grammarine Ten Randamiرا می توانید در سایت رسمی ufc تماشا کنید.

عکس های گرامارینه ده راندامی در کجا ببینیم؟

با سرچ کردن Grammarine Ten Randami ویکی پدیا در موتور جستجو گوگل می توانید به تصاویر و ویدیو های این مبارز دست پیدا کنید. امروزه عکس های زیادی از این ورزشکار زن در سایت های خبری ورزشی موجود است.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

Grammarine Ten Randami اینستا فعالی دارد. آدرس پیج اینستاگرام این ورزشکار به راحتی با سرچ کردن نام او به زبان انگلیسی امکان پذیر است.

گرامارینه ده راندامی چه افتخاراتی به دست آورده است؟

این مبارز در مجموع در ۴۶ بازی شرکت کرده است که در هر ۴۶ مبارزه توانسته است به پیروزی برسد. این مورد برای کم تر ورزشکار زنی در تاریخ جهان هنر های رزمی ترکیبی پیش آمده است.

گرامارینه ده راندامی در چه رشته ای فعالیت دارد؟

مبارزات Grammarine Ten Randami در رشته ورزشی هنر های رزمی ترکیبی انجام می شوند. علاوه بر این ورزش این بازیکن به رشته های کیک بوکسینگ و جوجیتسو برزیلی نیز تسلط کامل دارد.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

ثروت گرامارینه ده راندامی و همسر Grammarine Ten Randami از راه حضور در رقابت های ملی و بین المللی هنر های رزمی ترکیبی به دست می آید. برای تماشا رقابت های او می توانید به شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و یوتیوب و اکانت های ورزشی این اپلیکیشن ها مراجعه نمایید.

گرامارینه ده راندامی کیست؟

گرامارینه ده راندامی کیست؟

این مبارز یکی از بهترین های کشور هلند است. او از دوران نوجوانی در رقابت های هنر های رزمی ترکیبی شرکت می کند و تا به امروز در مسابقات زیادی حضور داشته است و به پیروزی های به یاد ماندنی رسیده است.

گرامارینه ده راندامی در کدام رده وزنی قرار دارد؟

قد گرامارینه ده راندامی ۱۷۵ سانتی متر است و وزن او ۶۱ کیلوگرم می باشد. این مبارز در رده وزنی پر وزن و سبک وزن رقابت های هنر های رزمی ترکیبی و کیک بوکسینگ فعالیت می کند. او از بهترین های این دو رشته ورزشی در هلند است.

سوالات متداول

 1. گرامارینه ده راندامی ورزشکار کدام کشور است؟

  Grammarine Ten Randami یکی از معروف ترین ورزشکاران کشور هلند است.

 2. تولد این مبارز در چه تاریخی است؟

  این مبارز در تاریخ ۲۴ آپریل سال ۱۹۸۴ به دنیا آمده است.

 3. قد و وزن این فایتر چقدر است؟

  قد Grammarine Ten Randami 175 سانتی متر است و وزن او ۶۱ کیلوگرم می باشد.

 4. مبارزات اصلی این مبارز در کدام رشته ورزشی انجام می شوند؟

  مبارزات Grammarine Ten Randami در رشته ورزشی هنر های رزمی ترکیبی انجام می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.